Apie BOD GroupBOD Group yra didžiausia pramoniniu būdu įrašytų CD, DVD, Blu-ray Disc kompaktinių plokštelių gamintoja Baltijos šalyse ir viena moderniausių įmonių grupė Centrinėje ir Rytų Europoje, turinti atstovybes Latvijoje ir Estijoje. Per metus BOD Group gamyklose Vilniuje (UAB „BRD“) ir Taline (AS“Baltic Disc“) galime išlieti daugiau nei 70 milijonų kompaktinių diskų. 2011 metų liepos mėnesį Vilniaus gamykloje „BRD“ atidarėme pirmąjį Baltijos šalyse ir Skandinavijoje Blu-ray Disc gamybos kompleksą. Naudojame vienus naujausių rinkoje įrenginius ir kvalifikuotus bei didelę patirtį turinčius darbuotojus.

Mūsų klientai yra žinomos Lietuvos ir užsienio įmonės, naudojančios pramoniniu būdu pagamintus kompaktinius diskus reklamos, darbo ir pramogų tikslais. Didžiąją dalį visos BOD Group pagaminamos produkcijos eksportuojame į kaimynines valstybes – Latviją bei Estiją. Taip pat eksportuojame ir į kitas Europos Sąjungos šalis.

Klientų pasitikėjimą įgavome remdamiesi etiško verslo principais. Mums rūpi intelektinės nuosavybės apsauga ir skaidri veikla, todėl nuolat bendradarbiaujame su atsakingomis organizacijomis. Daugiau informacijos rasite:

Autorinių teisių ir patentų apsauga

Stengiamės ne tik gaminti aukštos kokybės Blu-ray/DVD/CD produkciją patraukliomis kainomis, įgyvendinti išskirtinius klientų sumanymus bei kurti unikalius projektus, bet ir rūpintis aplinka bei maksimaliai sumažinti gaminamų produktų žalą aplinkai.

Nepaisant stabilios ir nuolat stiprėjančios pozicijos optinių laikmenų rinkoje, BOD Group plečia savo veiklą naujo verslo kryptyje - atsinaujinančios energetikos sektoriuje.

2013 metų Liepos mėn. BOD Group persikėlė į naująjį modernų 29 000 kv. metrų ploto pastatą, kuriame taip pat veiks ir saulės celių ir modulių eksperimentinės gamybos kompleksas. Pirmąją produkciją planuojama išleisti 2013 metų pabaigoje. Naujasis saulės technologijų klasteris Visoriuose ypatingas tuo, kad čia ne tik gaminamos saulės celės bei surenkami moduliai, bet ir veiks saulės elementų įrangos tiekėjo vokiečių bendrovės „Sigulus Technologies AG“ tyrimų centras, kokių pasaulyje šiandien yra tik keturi. Tyrimų centre, apjungus verslo ir Lietuvos mokslininkų pajėgas, bus vykdomi tyrimai ir tobulinami saulės elementai, patentuojant išradimus ir konkuruojant su pasauliniais sektoriaus lyderiais.

Mūsų tikslas - palengvinti kasdienius mūsų klientų poreikius ir verslo procesus.

Tai ką mes darome tai yra daugiau nei tik diskas. Sparčiai progresuojančioje technologijų industrijoje mūsų pirminis prioritetas yra tapti patikimu partneriu mūsų klientams. Mes dirbame tam, kad minimizuotume kliento rizikas, užtikrintume aukščiausią kokybę tiekiant produktus ir paslaugas.

Žinios ir patirtis: Jau 17 metų mes aktyviai veikiame teikdami aukščiausios kokybės paslaugas. Keičiamės ir tobulėjame kartu su mūsų klientais, nuolatos plečiame paslaugų ir pakuotės asortimentą.

Kokybė: Mes sėkmingai plečiame optinių diskų gamybą ir bendradarbiaujame su pirmaujančiomis šios srities Vakarų Europos kompanijomis: TECHNOTRANS, SINGULUS TECHNOLOGIES, MARABU, RUCCO, BAYER AG, MORTON, GENERAL ELECTRIC (Vokietija), NETSTAL (Šveicarija) ir AXXICON (Olandija).

Mūsų komanda: Aukščiausią kokybę užtikrina patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Klientų aptarnavimo skyrius rūpinasi, kad Jūs jaustumėtės komandos dalimi. Norėdami, kad mūsų klientai jaustųsi užtikrintai, esame lankstūs, visapusiški ir greitai atsakome į visus Jums rūpimus klausimus.

Partnerystė: Mes tikime, kad stiprūs tarpusavio ryšiai yra pagrindas stabiliam įmonės augimui bei tobulėjimui nuolat besikeičiančioje CD/DVD IR Blu-ray rinkoje. Mūsų prioritetas- tapti patikimais mūsų klientų partneriais, palengvinti jų verslo procesus, bei padėti jiems užsitikrinti stiprias pozicijas rinkoje.

Misija
Teikti aukščiausios kokybės paslaugas bei taikyti socialiai atsakingo verslo praktiką. Užtikrinti, bei vystyti klientų konkurencingumą pritaikant optimalius tiekimo grandinės standartus.

Vizija
Tapti pirmaujančiais tiekėjais muzikos ir vaizdo įrašų B2B industrijoje, siūlant aukščiausios kokybės CD/DVD ir Blu-ray produkciją bei nestandartinius ir unikalius pakavimo sprendimus

Vertybės

  • Konfidencialumas
  • Aukšta kokybės kontrolė
  • Įsipareigojimas klientams
  • Individualus požiūris
  • Profesionalus elgesys
  • Pastovaus augimo siekimas
  • Atvirų ir nuoširdžių santykių palaikymas