APIE MUS - BOD
17701
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17701,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive,mob-menu-slideout-over
KAS MES TOKIE?

BOD Group yra daug daugiau nei CD ir DVD gamintojas. Nors mes ir dirbame šioje srityje daugiau nei 20 metų, tačiau mes išlikome jauna ir inovatyvia kompanija, kurią subūrė ir vienija meilė muzikai. Mūsų misija padaryti viską,kad mūsų kliento kūrybinė vizija taptų apčiuopiama. Mes esame komanda, kuri yra maža,tačiau vienas kitam esam lyg šeima ir norėdami,kad mūsų klientas pasijustų tarsi mūsų komandos narys bei gamybos procesas vyktų kuo sklandžiau, mes esame pasiryžę padėti savo klientui kiekviename gamybos procese. 

210

Darbuotojai

7323

Veikimo dienos

39

Exporto šalys

GBG
GLOBAL BOD GROUP NARIAI
BOD Group
Bod Group

BOD Group yra didžiausia pramoniniu būdu įrašytų CD,DVD, Blu-Ray gamintojas Baltijos Šalyse.

Lenses
BOD Lęšiai

Baltic Optical Dimension (BOD lęšiai) yra moderniausia laboratory personalizuotų optinių lęšių Baltijos šalyse bei Rytų Europoje.

Solitek
Solitek

SoliTek yra tarptautiniai PV elementų ir modulių gamintojai bei tiekėjai galintys pasiūlyti saulės energijos sistemų sprendimus.

KLIENTAI APIE MUS:

Prisitaikantys    Nuoseklūs    Patikimi

 

INOVATYVŪS  Lankstūs  Patvarūs santykiai

 

Profesionalūs  PLAČIŲ PAŽIŪRŲ  Kūrybiški

 

AUKŠTA KOKYBĖ  Greitas problemų sprendimas

 

Efektyvūs     Šilti santykiai       GREITI     

 

Lengva bendradarbiauti  Ambicingi        Draugiški