APIE MUS - BOD
17701
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17701,page-parent,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive,mob-menu-slideout-over
APIE MUS
APIE MUS:

Sveiki prisijungę prie mūsų – vieno iš didžiausių Europoj medijų gamintojų komandos!

Mes esame Jūsų verslo proceso dalimi tam, kad palengvintumėm Jūsų gyvenimą.

Tai ką mes darome yra daugiau nei diskas. Sparčiai progresuojančioje technologijų industrijoje mūsų pirminis prioritetas yra tapti patikimu partneriu klientams. Mes dirbame tam, kad minimalizuotume kliento rizikas, užtikrintume aukščiausią kokybę tiekiant produktus ir paslaugas. 

MŪSŲ ĮMONĖS VERTYBĖS

⊗ Konfidencialumas ⊗ Aukšta kokybės kontrolė ⊗ Įsipareigojimas klientams

⊗ Individualus požiūris ⊗ Profesionalus elgesys ⊗ Pastovus augimo siekimas

 ⊗ Atvirų ir nuoširdžių santykių palaikymas

Įmonė

„BOD Group“ yra vienas didžiausių pramoniniu būdu įrašytų CD, DVD ir „Blu-ray“ diskų gamintojas Baltijos šalyse. Daugiau nei 20 metų esame viena moderniausių Vidurio ir Rytų Europos grupių, turinti dvi gamyklas Vilniuje ir Taline.

Mūsų komanda

Mūsų kvalifikuota, patyrusi gamybos ir klientų aptarnavimo komanda įgyvendina jūsų kūrybines idėjas ir teikia geriausią kokybę. Mes didžiuojamės savo lanksčiu ir atsakingu požiūriu į jūsų poreikius, taip pat nuo pirmos darbo su Jumis dienos laikome Jus mūsų komandos nariu.

Kokybė

Mes sėkmingai bendradarbiaujame su Vakarų Europoje pirmaujančiomis šioje srityje kompanijomis:   TECHNOTRANS, SINGULUS TECHNOLOGIES, MARABU, RUCCO, BAYER AG, MORTON, GENERAL ELECTRIC (DE), NETSTAL (CH), AXXICON (NL).

Partnerystė

Stipri partnerystė yra pagrindinis aspektas siekiant išlaikyti rinkos dalį ir augimą sparčiai kintančioje CD / DVD / Blu-ray rinkos aplinkoje. Mūsų prioritetas – tapti patikimu partneriu. Siekiame supaprastinti jūsų verslo procesus ir padidinti konkurencines vertybes.

Misija

Teikti aukščiausios kokybės paslaugas bei taikyti socialiai atsakingo verslo praktiką. Užtikrinti, bei vystyti klientų konkurencingumą pritaikant optimalius tiekimo grandinės standartus.

Vizija

Tapti pirmaujančiais tiekėjais muzikos ir vaizdo įrašų B2B industrijoje, siūlant aukščiausios kokybės CD/DVD ir Blu-Ray produkciją bei nestandartinius ir unikalius sprendimus.

210

Darbuotojai

7323

Veikimo dienos

39

Exporto šalys

GBG
GLOBAL BOD GROUP NARIAI
BOD Group
Bod Group

BOD Group yra didžiausia pramoniniu būdu įrašytų CD,DVD, Blu-Ray gamintojas Baltijos Šalyse.

Lenses
BOD Lęšiai

Baltic Optical Dimension (BOD lęšiai) yra moderniausia laboratory personalizuotų optinių lęšių Baltijos šalyse bei Rytų Europoje.

Solitek
Solitek

SoliTek yra tarptautiniai PV elementų ir modulių gamintojai bei tiekėjai galintys pasiūlyti saulės energijos sistemų sprendimus.