Apie BOD Group

BOD Group yra didžiausia pramoniniu būdu įrašytų CD, DVD, Blu-ray Disc kompaktinių plokštelių gamintoja Baltijos šalyse ir viena moderniausių įmonių grupė Centrinėje ir Rytų Europoje.

Mūsų paslaugos:

 • Visų formatų CD, DVD, Blu-ray Disc pramoninė gamyba
 • Visų formatų CD, DVD, Blu-ray Disc ofsetinė ir šilkografinė spauda ant disko
 • Aukščiausios kokybės CD ir DVD matricos
 • Premasteringo-autoringo studija
 • CD, DVD, Blu-ray Disc duomenų programavimas ir autoringas
 • CD, DVD, Blu-ray Disc dizaino kūrimas, maketavimas
 • CD, DVD, Blu-ray Disc pakuotės ir poligrafijos gaminiai
 • Produkcijos pristatymas pageidaujamu adresu

Per metus BOD Group gamyklose Vilniuje (UAB „BRD“) ir Taline (AS“Baltic Disc“) galime išlieti daugiau nei 70 milijonų kompaktinių diskų. 2011 metų liepos mėnesį Vilniaus gamykloje „BRD“ atidarėme pirmąjį Baltijos šalyse ir Skandinavijoje Blu-ray Disc gamybos kompleksą. Naudojame vienus naujausių rinkoje įrenginius ir kvalifikuotus bei didelę patirtį turinčius darbuotojus. Mūsų gamykloje UAB BRD naudojami įrenginiai ir gamybiniai pajėgumai:

 • 1 CD linija Singulus Skyline Replikacine. Metiniai pajėgumai – 7 300 000 vnt CD diskų;
 • 2 DVD linijos Singulus Space Line 2 su presais Sigulus Mold Pro. Metiniai pajėgumai – 21 900 000 vnt DVD diskų;
 • 1 Blu-ray linija Singulus Blu Line su Singulus Mold Pro 2 presais. Metiniai pajėgumai – 5 000 000 vnt Blu-ray diskų;
 • Masteringas Singulus DMS Evolution su Technotrans galvanika. Metiniai pajėgumai – 10 000 vnt matricų;
 • 2 ofsetinio dažymo printeriai Hanky HS-420P. Metiniai pajėgumai – 21 900 000 vnt diskų;
 • 1 šilkografinis printeris AUTOTEK 4 colour. Metiniai pajėgumai – 900 000 vnt diskų;
 • Pakavimo įrenginys Heino Ilsemann. Metiniai pajėgumai 20 000 000 vnt.

Sėkmingai vystydami optinių laikmenų gamybą bendradarbiaujame su lyderiaujančiomis šios srities Vakarų Europos įmonėmis: TECHNOTRANS, SINGULUS TECHNOLOGIES, MARABU, RUCCO, BAYER AG, MORTON, GENERAL ELECTRIC (Vokietija), NETSTAL (Šveicarija), AXXICON (Olandija).

Mūsų klientai yra žinomos Lietuvos ir užsienio įmonės, naudojančios pramoniniu būdu pagamintus kompaktinius diskus reklamos, darbo ir pramogų tikslais. Didžiąją dalį visos BOD Group pagaminamos produkcijos eksportuojame į kaimynines valstybes – Latviją bei Estiją. Taip pat eksportuojame ir į kitas Europos Sąjungos šalis.

Klientų pasitikėjimą įgavome remdamiesi etiško verslo principais. Mums rūpi intelektinės nuosavybės apsauga ir skaidri veikla, todėl nuolat bendradarbiaujame su atsakingomis organizacijomis. Daugiau informacijos rasite:

Autorinių teisių ir patentų apsauga

Stengiamės ne tik gaminti aukštos kokybės Blu-ray/DVD/CD produkciją patraukliomis kainomis, įgyvendinti išskirtinius klientų sumanymus bei kurti unikalius projektus, bet ir rūpintis aplinka bei maksimaliai sumažinti gaminamų produktų žalą aplinkai.

Nepaisant stabilios ir nuolat stiprėjančios pozicijos optinių laikmenų rinkoje, BOD Group plečia savo veiklą naujo verslo kryptyje - atsinaujinančios energetikos sektoriuje.

2013 metų Liepos mėn. BOD Group persikėlė į naująjį modernų 29 000 kv. metrų ploto pastatą, kuriame taip pat veiks ir saulės celių ir modulių eksperimentinės gamybos kompleksas. Pirmąją produkciją planuojama išleisti 2013 metų pabaigoje. Naujasis saulės technologijų klasteris Visoriuose ypatingas tuo, kad čia ne tik gaminamos saulės celės bei surenkami moduliai, bet ir veiks saulės elementų įrangos tiekėjo vokiečių bendrovės „Sigulus Technologies AG“ tyrimų centras, kokių pasaulyje šiandien yra tik keturi. Tyrimų centre, apjungus verslo ir Lietuvos mokslininkų pajėgas, bus vykdomi tyrimai ir tobulinami saulės elementai, patentuojant išradimus ir konkuruojant su pasauliniais sektoriaus lyderiais.

Atsinaujinančios energijos sektoriuje veiklą vykdo BOD Group įmonės UAB „Soli Tek CELLS“; bei UAB „Soli Tek R&D“;.