Klientų atsiliepimaiBrangūs Klientai,

Nuoširdžiai dėkojame, kad dirbate su mumis. Mes džiaugiamės galėdami būti Jūsų verslo dalimi ir paversti Jūsų idėjas realybe.

BOD Group nuolat gauna teigiamus atsiliepimus apie pastangas užtikrinti aukščiausią produkcijos ir paslaugų kokybę. Jei manote, kad nusipelnėme, labai lauksime ir Jūsų atsiliepimų el.paštu office@bod.lt.

Visada malonu dirbti su Jumis!

BOD Group komanda

 

*****

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI


Naujesni viršuje


Just want to say a BIG THANK you to all of you, you are amazing, and I have now cancelled all our pressings of CDs at the plant we used before, now we go with you guys!! You are the best!!!!!!

Norway 2014-08-13


Wow! Super awesome job! Tnx again for everything and for taking care about all the little details :) span>

You bet we will spread the word about your company a lot among our friends! J

Italy 2014-06-25


Thank you so much for everything, it has been a pleasure working with you! The products look so good and I am very proud of them and will recommend you to everyone I know who work with music!

I hope to be able to cooperate with you soon again!J

Germany 2014-03-06


I received SLEEPSONGS and they are beautiful. I'm very impressed with the printing and construction.

Congratulations on a job very well done. J

2014-01-24


I am very happy, especially with the clean way the pallets were packed. He was also very happy with the communication.

I hope to have more orders for you soon. J

UK 2014-01-21


“Jūs patys geriausi!! Viskas buvo tikrai greitai atlikta. Dar kartą labai labai ačiū už visą pagalbą! Yay!!

Aš tikrai labai patenkintas visomis Jūsų suteiktomis paslaugomis, taigi esu tikras, kad savo sekančius CD gaminsime būtent pas jus J

M.D.V.

NYDERLANDAI  2013-09-17

 


"Gera žinoti, kad Jūs taip atidžiai tikrinate visus dalykus."

K.O.A.

ISLANDIJA 2013-05-22


"Ačiū Giedrei už gerą komunikaciją ir aptarnavimą. Aš labai patenkintas mūsų prašymų įgyvendinimu."

A.A.
OLANDIJA 2013-05-16„Aš dirbu su BOD kaip su tiekėju jau 4-5 metus. Klientų aptarnavimas yra nepriekaištingas, turėjau garbės dirbti su Aušra ir Karolina. Gamybos terminai yra gana trumpi, o produkcijos kokybė gera.

Mes bendraujame kasdien, su puikiu asmeniniu aptarnavimu.

Aš tikrai galiu rekomenduoti BOD kitiems.“D.E.
NORVEGIJA  2013-03-28


 

„Aš teikiu pirmenybę gaminti savo projektus BOD dėl jūsų geros kokybės ir nepriekaištingo klientų aptarnavimo vadovės darbo :)

A.M.

OLANDIJA  2013-03-20

 

 

„Jūsų aptarnavimas tiesiog neįtikėtinas! Per visus 12 metų, kol turiu savo įmonę, niekada nesusidūriau su tokiu geru aptarnavimu! Kodėl aš jūsų neradau anksčiau, kodėl?

A.S.

DIDŽIOJI BRITANIJA  2013-03-20

 

 

„Mūsų įmonė bendradarbiauja su BOD Group jau penkerius metus. Per šį laikotarpį mes įsitikinome, kad jie yra patikimi partneriai CD gamyboje. Visada atviri naujovėms, lankstūs, siekiantys padaryti viską kas įmanoma dėl savo klientų – nieko stebėtino, kad mūsų apvarta užaugo! BOD Group vadybininkai tai ne tik “pardavėjai“, bet ir patarėjai bei draugai.“

J.B.

LATVIJA  2013-02-27

 

 

„Labai ačiū už Jūsų pastabias akis!”

P.M.

ŠVEDIJA  2013-02-21

 

 

„Mes leidžiame savo įrašus su BOD jau keletą metų. Dabar mes esam be galo patenkinti jų darbu. Jie siūlo labai priimtinas kainas, yra 100% patikimi, lengvai bendraujantys, ir mes esam labai patenkinti teikiamos produkcijos kokybe. Jų kolektyvas yra labai paslaugus, ir jei mums iškyla ypatingų klausimų, jie reaguoja nedelsiant. Jie taip pat patikimi kalbant apie pristatymo terminus: punktualūs ir besilaikantys grafiko. Apie BOD žmones mes galime atsiliepti tik gerai, ir toliau busim laimingi galėdami dirbti kartu dar ilgai ilgai!”

J.H.L

NORVEGIJA  2013-01-28

 

 

“Tiems kam tai gali būti įdomu,

Mes turime įmonę, dirbančią su šešiais atskirais žurnalais ir internetinėmis svetainėmis skirtomis ekstremaliam sportui ir laisvalaikio segmentams Norvegijoje. Kai kurie mūsų leidiniai leidžiami kartu su DVD diskais. Taip ir atsitiko, kad turėjau garbės bendrauti su Andrejs Mlijevskis iš BOD Group (Latvija). Aš galiu patvirtinti, kad jie išpildo mūsų lūkesčius. Mums reikia tiek trumpų gamybos terminų, kokybiškos produkcijos, lankstumo pristatant produkciją, tiek gero dialogo ir aptarnavimo. Mes daugiau nei patenkinti nauda dirbant su Andrejs Mlijevskis ir jo kolegomis. Galiu patvirtinti, kad jie visada įvykdo pažadus, o Andrejs asmeniškai padaro daug daugiau nei siekia mūsų poreikiai.“

M.G.

NORVEGIJA  2013-01-18

 

 

„Mieli kolegos ir draugai iš UAB BOD Group / Baltic Optical Disc,

Mes norėtume Jums padėkoti už labai gražų bendradarbiavimą, kuris prasidėjo 2012 m. Visa produkcija buvo nepriekaištingos kokybės ir pristatyta laiku, ir tai dar labiau sustiprina mūsų ryšį.

Paslaugumas ir dinamika kiekvieno dirbančio UAB BOD Group / Baltic Optical Disc leidžia mums išlaikyti savo verslą, teikiant geriausios kokybės produktus ir paslaugas savo klientams.

Bet visų svarbiausia turėti tokius kolegas ir draugus, kuriais galime pasitikėti ir dirbti tuo pačiu ritmu. Mes taip pat norime bendradarbiauti ir dirbti kartu dar labai ilgai!”

T.V.

OLANDIJA  2012-12-20

 

 

“Dar kartą ačiū už viską. Gera žinoti, kad ne tik mes, bet ir kiti žmonės nori ne tik atlikti savo darbą, bet ir sukurti gerą produktą.“

M.J.

OLANDIJA  2012-12-19

 

 

„Tai profesinis rekomendacinis laiškas BOD Group įmonei, lietuviškai gamintojai, kurią mes pasirinkome kaip pagrindinę savo CD diskų tiekėją.

BOD Group įrodė, kad yra patikima ir efektyviai dirbanti įmonė, kurią mes galime nedvejodami rekomenduoti kitiems. Jie supranta operatyvaus darbo svarbą šiame versle ir veikia pagal šį principą kai prireikia. Produkcija yra nepriekaištinga, o bendravimas yra greitas ir malonus.

Mūsų įmonė yra dėkinga už tokį bendradarbiavimą ir žinojimą, kad galime pasikliauti greitu produkcijos pristatymu, kuris leidžia mums skirti didžiausią dėmesį geros muzikos kūrybai.“

P.V.

NORVEGIJA  2012-12-06

 

 

„Labai Jums ačiū už puikų darbą gaminant mano CD!!

Aš esu labai patenkinta; diskai yra ir geros kokybės, ir atrodo labai gražiai!

Ir aš esu tokia laiminga, kad viskas buvo pristatyta laiku, netgi viena diena anksčiau nei žadėjote!

Aš su malonumu nurodysiu jus savo kolegoms, ir jei nuspresiu gamintis daugiau CD ateityje, jau žinau kur kreipsiuosi! :)

Mano geriausi linkėjimai, tikiuosi vėl bendradarbiausime!”

M.C.

ŠVEDIJA  2012-11-30

 

 

„Mes patenkinti dirbdami su BOD dėl profesionalaus darbo, organizacijos, efektyvumo ir geros kokybės produktų.

Taip pat gera turėti reikalų su tokiais maloniais profesionalais, kurie visada stengiasi mums padėti ieškant sprendimo įgyvendinant mūsų sumanymus.“

N.S.

PORTUGALIJA  2012-11-23

 

 

„Turėdami daugiau nei 10 metų patirtį CD ir DVD gamybos rinkoje naudojomės keleto gamintojų paslaugomis. Aš galiu nuoširdžiai rekomenduoti BOD Group kaip partnerius CD, DVD ir Blu-ray gamyboje. Jie išpildė mūsų lūkesčius kalbant apie kokybę, punktualumą ir kruopštumą.“

P.U.

ŠVEDIJA  2012-11-12

 

 

„ Mes naudojomės BOD Group paslaugomis gaminant dvi audio knygas ir esame labai patenkinti rezultatu. Komunikacija buvo efektyvi ir draugiška. Išskyrus smulkią klaidelę, tiek poligrafijos, tiek diskų kokybe likome patenkinti. Įmonė buvo labai lanksti ir nepriekaištingai laikėsi pristatymo terminų.

Apibendrinant – labai gera vertė, todėl mes tikrai reikomenduotume Jūsų įmonę.“

R.W.

ŠVEDIJA  2012-11-01