Naujienos

BOD Group saulės jėgainė pradeda gaminti energiją Malaizijoje 2016 11 23
BOD Group saulės jėgainė pradeda gaminti energiją Malaizijoje

​Malaizijoje pradėjo veikti UAB „BOD group“ suprojektuota ir sumontuota dviejų dalių moderni saulės jėgainė, savo pajėgumais galinti konkuruoti su kokybiškiausiais kitų regiono gamintojų analogais. Į šį projektą, skirtą perduoti Lietuvos patirtį atsinaujinančių energijos išteklių srityje, investuota daugiau nei 200 tūkst. eurų.
Skaityti plačiau


Blu-ray Disc (BD) yra optinio disko formatas, kuris buvo sukurtas aukštos raiškos vaizdui išgauti ir talpinti dideliems duomenų kiekiams. Priklausomai nuo diskų tipų, Blu-ray gali talpinti 5 – 10 kartų daugiau informacijos nei DVD!

Esame didžiausia, moderniausia ir vienintelė sertifikuota CD, DVD ir Blu-ray kompaktinius diskus gaminanti įmonių grupė Baltijos šalyse.

Mūsų profesionalų komanda pasirūpins Jūsų projekto įgyvendinimu nuo konsultacijos gamybos klausimais iki produkcijos pristatymo pageidaujamu adresu.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Virtualus turas

Sveiki atvykę į 360 laipsnių virtualios realybės turą po BOD GROUP. Jūs būsite perkelti iš dviejų matmenų puslapio į 360 ° interaktyvųjį gidą, kur Jūs galėsite ištirti kiekvieną gamyklos kampelį ...